Відділ геоінформаційних систем та цифрового картографування


Відділ геоінформаційних систем та цифрового картографування ДНВП «Картографія» (ВІС та ЦК) був створений в 2008 році на базі відділу автоматизації виробничих процесів.

Відділ складається з трьох груп цифрового картографування, групи зі створення електронних картографічних додатків для мобільних пристроїв та фахівців з інформаційних систем і впровадження нових технологій. До процесу виробництва залучені висококваліфіковані картографи та ГІС-спеціалісти, які володіють відмінними навиками поєднувати картографічні знання із сучасними технологіями.

Сьогодні найважливішим напрямом діяльності відділує надання послуг, пов’язаних зі створенням, обробленням і використанням геопросторових даних для вирішення різних практичних задач, зокрема створення електронних великомасштабних карт та планів міст, геоінформаційних систем і баз даних, які необхідні багатьом галузям економіки.

В доробку відділу роботи з картографічного забезпечення Всеукраїнського перепису населення (2011-2012 рр.), зі створення Реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів міста Києва, роботи для потреб державного земельного кадастру з прив’язки та векторизації меж сільських, міських, селищних рад, меж населених пунктів, агровиробничих груп ґрунтів, роботи зі створення цифрових растрових карт нормативного грошового оцінювання земель населених пунктів тощо.

На замовлення Українського державного центру радіочастот створено цифрові карти та цифрові картографічні моделі.

За матеріалами дистанційного зондування Землі створена електронна карта масштабу 1:50 000 на всю територію України.

Також відділом було розроблено картографічний туристичний додаток «Вся Україна» «AllUkraine» для мобільних пристроїв, що працюють на платформі iOS та «MyMap» для Android.