Вийшов навчальний електронний посібник «Природознавство» 1-2 клас!


Новини | 16-11-2017 11:15:13 | 2 894

Навчатися по-новому!

Зустрічайте новий навчальний електронний посібник «Природознавство» 1-2 клас. Цей посібник є інноваційним засобом навчання, який відповідає оновленій  навчальній програмі з природознавства для початкової школи, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Це новий нестандартний засіб навчання, в  якому вдало інтегрується навчальний матеріал, що дозволяє застосовувати його при інклюзивній освіті. Новий електронний посібник доцільно застосовувати для проведення інтегрованих уроків у початковій школі, оскільки він дає можливість учителеві опрацювати разом із учнями значний за обсягом навчальний матеріал.  Електронний навчальний посібник відповідає запитам сучасності, що дає можливість формувати в учнів ключові  і предметні компетенції та компетентності.

Навчальний електронний посібник «Природознавство» 1-2 клас має 6 розділів:

«Навколишній світ», «Нежива природа», «Жива природа», «Моя країна – Україна», «Спостереження за порами року», «Природа в різні пори року».

Щоб посібником було зручно користуватися, вперше створено пошуковик-покажчик, що дозволяє швидко переходити від однієї теми до іншої. Оформлення та зміст посібника зорієнтовані на школярів найменшої вікової категорії : в усіх розділах на картах, малюнках, схемах присутні анімації, які урізноманітнюють навчальний процес і  допомагають швидше засвоїти набуті знання. Посібник пропонує цікаві ігрові завдання.

Нове електронне видання ДНВП «Картографія» зацікавить тих, хто хоче дізнатися, як влаштований світ.

Купити