До уваги керівників обласних та районних управлінь Держгеокадастру


Новини | 17-06-2020 16:00:21 | 1 500

До уваги керівників обласних та районних управлінь Держгеокадастру та суб’єктів підприємницької діяльності, які виконують на території України картографічні, геодезичні, гравіметричні, аерозйомочні роботи тощо, і зобов’язані безоплатно передавати Держкартгеофонду копії матеріалів виконаних робіт для архівного зберігання.

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» згідно з наказом Держгеокадастру від 12.12.2016 р. №332 «Про покладення функцій з ведення Державного картографо-геодезичного фонду України» на ДНВП «Картографія», приймає по актах та інвентаризує вказані матеріали.

Копії матеріалів повинні бути виготовлені у формі і на носіях, що забезпечують довгострокове зберігання та подальше використання.

Здача матеріалів здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 1999 р. №1344 (зі змінами та доповненнями). Комплектність матеріалів для передачі до картографо-геодезичного фонду (якщо інше не передбачене технічним проектом/звітом) включає носій інформації, що забезпечує довгострокове зберігання та його подальше використання, який повинен містити електронні файли у векторному поданні у файловій базі даних тієї програми, в якій виконувалася робота, електронні макети для друку у форматі .pdf (повнокольоровий); топографічні карти (плани) в розграфці та форматі згідно з умовними знаками відповідного масштабу виведені у кольорі на папері щільністю не менше 100 г/кв.м у двох примірниках; формуляри до топографічних карт (планів), а також технічний звіт про виконані роботи зі створення топографічних карт (планів). Прохання не вклеювати і не вшивати в технічні звіти роздруковані топографічні карти та плани!

Матеріали направляються з супровідним листом та актом приймання-передачі матеріалів до Держкартгеофонду (в 2 прим.).

Для карт (планів), що містять обмеження доступу «ДСК» та без грифу, відправка здійснюється власним коштом рекомендованим поштовим відправленням з повідомленням про вручення посилки адресату. Матеріали з обмеженням доступу «таємно» до Держкартгеофонду не приймаються.

Зразки супровідного листа, акта приймання-передачі, переліку матеріалів, які передаються до Держкартгеофонду додаються.

Акт приймання-передачі

Лист передачі

Перелік матеріалів

Зразок заповнення переліку до Акту приймання-передачі