Карта Одеської області продовжує серію туристичних карт областей України, започатковану підприємством у 2008 році.
Карта містить різноманітні дані про туристичні об’єкти – найвідоміші історико-культурні та археологічні пам’ятки, пам’ятки природи, музеї, об’єкти природно-заповідного фонду, об’єкти туристичної інфраструктури (туристичні інформаційні центри, туристичні фірми, санаторно-курортні заклади, оздоровчі й розважальні комплекси, готелі, мотелі). Крім загального огляду території, де показано всі населені пункти області, вона дає детальну інформацію про шляхи сполучення: від міжнародних до польових і лісових доріг; аеропорти, порти і пристані.
На звороті подано схеми міст, що мають туристичне значення – Одеса, Ізмаїл, Іллічівськ, Білгород-Дністровський і поселення Затока з історичними довідками.
Карта доповнена текстовою інформацією про Одеську область, туристичні маршрути Одеси, а також довідкою про різноманітні види туризму на Одещині, такі як культурно-пізнавальний туризм, екологічний, релігійний, етнографічний, лікувально-оздоровчий, а ще винний, сільський, спортивний, екстремальний водний і кінний туризм. Подано перелік визначних місць, які можна відвідати.

Масштаб 1:400 000
Мова укр
Одеська область. Туристична карта, м-б 1:400 000
  • 1444
  • 978-966-475-917-2
  • 24.00 грн.
24.00 грн.