Це третя і остання карта із серії "Карпати. Ґорґани". Під час створення карти працівники ДНВП "Картографія" робили усе можливе для того, щоб Ви відчували себе упевнено на території Українських Карпат. Карта виконана у традиційних умовних знаках топографічних карт, які зрозумілі кожному, хто навчався у школі.
На карті Ви знайдете все, що необхідно для гарного відпочинку в гірській місцевості: рекомендовані туристські маршрути; детальна мережа автошляхів та дорожнього сервісу; об'єкти обслуговування туристів (туристичні бази, санаторії, бази відпочинку, готелі, ресторани, кафе, медичні заклади, відділення зв’язку, автозаправні станції, гірськолижні траси); визначні місця та екскурсійні об'єкти регіону (сакральні споруди, музеї, заповідники та заказники, цікаві об'єкти природи тощо).
І останнє, але не менш важливе, – контактна інформація підрозділів Державної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби пошуку та рятування туристів, які обслуговують території в межах цієї карти.
Якщо Ви зібралися у подорож у будь-який з районів Ґорґан, тоді неодмінно придбайте всі карти серії "Карпати. Ґорґани", які, без сумніву, стануть Вам у пригоді.

Масштаб 1:50 000
Мова укр
Карпати. Центральні Ґорґани. 1:50 000 (НОВИНКА)
  • 1501
  • 978-617-670-089-0
  • 33.00 грн.
33.00 грн.