Цей посібник є інноваційним засобом навчання, який відповідає оновленій  навчальній програмі з природознавства для початкової школи, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Це новий нестандартний засіб навчання, в  якому вдало інтегрується навчальний матеріал, що дозволяє застосовувати його при інклюзивній освіті. Новий електронний посібник доцільно застосовувати для проведення інтегрованих уроків у початковій школі, оскільки він дає можливість учителеві опрацювати разом із учнями значний за обсягом навчальний матеріал.  Електронний навчальний посібник відповідає запитам сучасності, що дає можливість формувати в учнів ключові  і предметні компетенції та компетентності.

Навчальний електронний посібник «Природознавство» 1-2 клас має 6 розділів:

«Навколишній світ», «Нежива природа», «Жива природа», «Моя країна – Україна», «Спостереження за порами року», «Природа в різні пори року».

Щоб посібником було зручно користуватися, вперше створено пошуковик-покажчик, що дозволяє швидко переходити від однієї теми до іншої.
Оформлення та зміст посібника зорієнтовані на школярів найменшої вікової категорії : в усіх розділах на картах, малюнках, схемах присутні анімації, які урізноманітнюють навчальний процес і  допомагають швидше засвоїти набуті знання. Посібник пропонує цікаві ігрові завдання.

Нове електронне видання ДНВП «Картографія» зацікавить тих, хто хоче дізнатися, як влаштований світ.

Для роботи диск треба встановити. Відкрийте диск через Мой Компьютер -> Nature1_2 -> открыть -> Запустіть SETUP

Технічна підтримка (044)498-29-69

kartografiia@ukr.net

ПРЕЗЕНТАЦІЯ https://youtu.be/3juCrHxS1bg

Мова укр
Рік видання 2018
Навчальний електронний посібник "Природознавство 1-2 клас"
  • 7111
  • 978-617-670-951-0
  • 99.00 грн.
99.00 грн.