Цей навчальний атлас є впровадженням ідей сучасної географічної науки, відповідає віковим особливостям учнів 3-4 класів та загальноприйнятим вимогам.
Відповідно до чинної програми, атлас структурований за такими розділами:
- Вчитесь орієнтуватись на місцевості;
- План місцевості;
- Земля - планета Сонячної системи;
- Фізична карта Землі;
- Фізична карта України;
- Природні зони, рослини і тварини Землі;
- Природні зони, заповідники та національні природні парки України;
- Лікарські рослини. Їстівні гриби;
- Україна на картах світу та Європи.
Доповнюють атлас «Пташиний годинник», «Квітковий годинник» та рослинний і тваринний світ природних зон України.
Кожний розділ поділений на окремі навчальні теми, які докладно відображають інформацію про географічні закономірності, об’єкти та явища природи.
Атлас можна назвати хрестоматією, в ньому вміщено багато пояснювальної інформації: карти, схеми, таблиці, ілюстрації. Слід серед змістовного навантаження виділити карти, які є важливим навчально-методичним компонентом роботи на уроці природознавства. Потрібними і цікавими є контурні карти атласу, які допомагають контролювати знання учнів з вивчених тем та привчати їх до роботи з контурними картами.
Навчальні методи та прийоми за допомогою такого атласу будуть спрямовані на досягнення найбільшої ефективності розвитку пізнавальних здібностей школярів, формування комплексного творчого та логічного мислення, просторової уяви, інтуїції.
Навчальний атлас  «Природознавство» для 3-4 класів зробить урок цікавим і насправді сучасним. Використання такого посібника дає змогу урізноманітнити заняття учнів на уроках та вдома, а також виконання самостійних і практичних робіт.
Атлас щорічно оновлюється і має схвальні відгуки вчителів.
Атлас схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти МОН України (лист №14.1/12-Г-141 від 24.03.2015).

Кількість сторінок 24
Мова Українська
Рік видання 2020
Атлас. Я досліджую світ. Природа. 3-4 клас (з контурною картою)
  • 7196
  • 978-966-946-348-7
  • 20.50cm x 28.00cm
  • 51.00 грн.
51.00 грн.