Структурними розділами посібника є: ПІДРУЧНИК, СЛОВНИК, ТЕСТИ, ДОСЛІДНИКИ, УМОВНІ ПОЗНАЧЕННЯ.
    Посібник складається з 18 тем: «Вступ», «Земля як планета», «Літосфера та рельєф», «Забруднення Землі», «Атмосфера і клімат», «Світовий океан», «Води суходолу», «Тихий океан. Океанія», «Атлантичний океан», «Індійський океан», «Північний Льодовитий океан», «Ґрунти», «Африка», «Австралія», «Південна Америка», «Антарктида», «Північна Америка», «Євразія».
    Звуковий супровід активізує засвоєння знань.
    На картах посібника присутні анімації.
    Кожну тему доповнюють ілюстрації.
    До кожної теми пропонується рубрика «Це цікаво». Допитливі знайдуть у ній інформацію про цікаві географічні факти, що значно розширить знання з географії.
    СЛОВНИК містить географічні терміни та їхні визначення, служить для закріплення і перевірки засвоєного матеріалу, повторення основних понять.
    Для перевірки вивченого з кожної теми передбачена система ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Вони вимагають знань з усіх тем курсу, дають можливість учням провести їх самоконтроль.
    Розділ ДОСЛІДНИКИ присвячений відомим географам і мандрівникам, дає уявлення про їхню роль у становленні та розвитку географії. Тут можна знайти портрети видатних географів і мандрівників, біографічні дані та описи найвизначніших географічних відкриттів.

Посібник схвалено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та відповідає санітарному законодавству України.

Переглянути відеопрезентацію 

Мова укр
Географія материків і океанів. Навчальний електронний посібник. 7 клас
  • 1232
  • 978-966-475-008-7
  • 99.00 грн.
99.00 грн.