Карта видана російською мовою, назви міст та селищ Грузії додатково подано грузинською мовою.
В основу карти покладені топографічні карти масштабу 1:500 000 з відповідним оновленням шляхової мережі за матеріалами служб автомобільних шляхів. Всі елементи змісту атласу оновлені за космічними знімками та державними сайтами Грузії.
Масштаб карти дав змогу детально відобразити мережу шляхів з класифікацією автошляхів за їхнім значенням та типом (міжнародні, головні, другорядні, місцеві з твердим та перехідним покриттям, ґрунтові).
Нанесено європейську, азійську та державну нумерацію автомобільних шляхів, відстані на автошляхах у кілометрах. Окремо подана таблиця відстаней по автомобільних дорогах між населеними пунктами.
Показано залізниці, морські шляхи, поромні переправи, порти, аеропорти, пункти пропуску через державний кордон (міжнародні та міждержавні), інфраструктуру шляхового сервісу (автозаправні та газонаповнюючі станції, станції технічного обслуговування, готелі та мотелі). Показано елементи ґрунтово – рослинного покриву – ліси, болота, позначено межі заповідників та національних парків. Для цілісного сприйняття місцевості на карті зображено рельєф, підписані основні орографічні об'єкти, перевали, висотні точки.
Покажчик назв населених пунктів Грузії подано за абеткою з індексами умовних квадратів, в яких знаходяться населені пункти.

Мова рос
Рік видання 2019
Грузия. Карта автомобильных дорог, м-б 1:600 000
  • 1500
  • 978-966-946-225-1
  • 60.00 грн.
60.00 грн.